Vyberte stránku

Naše služby

Komplexní nabídka SEO pro firmy i jednotlivce

Kompletní SEO analýza

Zhodnotíme váš web technicky i obsahově. Začneme s analýzou klíčových slov, abychom našli vhodné fráze k optimalizaci, provedeme analýzu on-page faktorů, čili faktorů, které jsou ovlivnitelné přímo u vás na webu a na závěr můžeme vypracovat rovněž analýzu off-page, neboli analýzu zpětných odkazů v případě, že je vaše doména registrována již nekolik let. Zjistíme, zda na ni nevedou toxické odkazy nebo odkazy v nesprávném tvaru.

Obsahová optimalizace

V prvním kole SEO analýzy jsme zjistili, jak si na to váš web stojí. Aktuálně máme v ruce data a je zapotřebí zrealizovat první kroky. Optimalizace se skládá z technické i obsahové části. Změny jsme schopni realizovat sami nebo vám předat dokumentaci pro vývojáře, kteří zapracují změny, nejčastěji technické povahy. Obsahově můžeme web odladit přímo na front-endu nebo vám předat dokument s texty přímo k nasazení. Optimalizujeme weby i e-shopy.

SEO konzultace

Rádi vám poradíme s vašim projektem nebo zhodnotíme práci stávajícího správce SEO. Doporučíme vám vhodné kroky nebo odpovíme na otázky, na které neznáte odpověď. Konzultace můžete využít jednorázově nebo si s námi domluvit pravidelná sezení v kanceláři nebo u vás na firmě.

SEO strategie

Naplánujeme vám dlouhodobou strategii pro kontinuální a pozitivní vývoj SEO u vašeho webu nebo e-shopu. Po vyřešení prvotních problém s on-page SEO se práce soustředí na publikaci nových textů a budování zpětných odkazů na zpřízněných doménách.

Analýza dat

Realizovali jste kroky v SEO, zajímá vás, jaký má projekt postavení v organiku nebo potřebujete zjistit návštěvnost webu a další analytiky, ale nevíte, kde hledat? Pomůžeme vám vyhodnotit data z Google Analytics, Search Console a dalších nástrojů i služeb. Pokud váš web data nesbírá, analytiky vám založíme, nastavíme a implementujeme.

Nevíte, s čím začít?

Otázky, které vás zajímají…

Všude je spousta návodů, k čemu potřebuji agenturu?

Hlavní výhodou našich služeb je know-how. Sice existují SEO nástroje, ale vždy je lepší, když se na web podívá specialista z oboru. Máme zkušenosti s různými projekty, obory a SEO nástroji, které vy, jako běžný podnikatel, nikdy nezískáte.

Kolik mě to bude stát?

První konzultaci od nás máte zdarma. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, vypracujeme vám cenovou nabídku na míru. Běžná hodinová sazba je 1.000 Kč.

Můžu někde vidět, jak pracujete?

Vypracovali jsme rozsáhlý návod na analýzu klíčových slov, který si můžete přečíst na blogu Linhart Marketing. Podle návodu byste měli být shopni si analýzu klíčových slov vypracovat sami, nicméně si myslíme, že bude lepší, když jej přenecháte profesionálům, kteří ví, jak přenést výsledek z klíčovky do reality.

V čem mi SEO pomůže?

Kvalitně odvedená práce na SEO vás posune ve vyhledávání výše, zvýší váš page rank a přirozeně tak rozšíří povědomí o značce. U e-shopu zaznamenáte zvýšený prodej, u služeb zvýšený zájem.

Kdy se projeví změn?

Nalijme si čistého vína. SEO není PPC, proto není efekt okamžitý. Ani samotný Larry Page neví, kdy a jak co zafunguje, protože vyhledávače dnes fungují téměř samostatně na principu neuronové sítě, ale máme vyzkoušené, že první výsledky a posuny lze sledovat již za 3–6 měsíců po první optimalizaci. V případě výrazných technický problémů již do 30 dnů.

Není lepší PPC?

Není. Proč? PPC mají sice okamžitý efekt, ale jakmile s inzercí přestanete, automaticky dojde k výraznému poklesu provozu i počtu objednávek. Naopak dlouhodobá investice do SEO přináší i po přerušení práci užitek a pozitivní efekt může trvat i několik let. Ve výsledku se tak investice do SEO vyplatí a po čase budou investice oproti pravidelnému PPC minimální.

Kontaktujte nás

První konzultaci od nás máte zdarma. Napište nám a my vám sestrojíme nabídku na míru.