Podmínky

Datum poslední úpravy dokumentu: 12. 2. 2011

Podmínky registrace jsou společné pro tyto internetové projekty:

 1. www.SEOnastroje.cz
 2. www.reklamniclanky.cz
 3. www.SeznamKatalogu.cz

V rámci každého projektu lze objednat více služeb. Každá služba má své specifické podmínky:

Všeobecné podmínky pro všechny služby

 1. Údaje zadané při registraci musí být pravdivé.
 2. Registrací souhlasíte se všemi podmínkami uvedenými na této stránce.
 3. Jakékoliv Vaše aktivity spojené s nabízenými službami musí být dle zákonů ČR (služby nesmíte využívat k propagaci rasismu, prodeji zakázaných látek, zasílání spamu, atp.)
 4. Pokud budete souhlasit se zasíláním novinek, může Vám být jednou za 14 dnů odeslán email s informačním i reklamním obsahem.
 5. I když nebude přihlášení k odběru novinek, může Vám být zaslán e-mail, pokud bude informovat o důležitých změnách podmínek. Takto budou odesílány e-maily, které budeme považovat za vysoce důležité vzhledem k poskytovaným službám a nebude se jednat o reklamní sdělení.

Podmínky využití služby "Peněženka"

Pro využití jakýchkoliv placených služeb je nutné nabít svůj účet kreditem:

 1. Platební údaje pro nabití účtu naleznete po přihlášení na daný internetový projekt na adresách:
  a) http://www.seonastroje.cz/penezenka (v pravém menu odkaz Peněženka / pohyby na účtu).
  b) http://www.reklamniclanky.cz/penezenka (v pravém menu odkaz Peněženka / pohyby na účtu).
 2. Každý uživatel má unikátní variabilní symbol. Jakékoliv platby provádějte s tímto variabilním symbolem, abychom mohli platbu identifikovat.
 3. Minimální částka pro nabití účtu je 240 Kč. V případě dobití účtu částkou menší než 240 Kč Vám bude stržen administrativní poplatek ve výši 50 Kč.
 4. Nejpozději do 2 pracovních dnů od přijetí platby Vám navýšíme účet a vystavíme fakturu (většinou ale tentýž pracovní den, co přijde platba). Fakturu naleznete opět v části Peněženka / pohyby na účtu. Pokud máte zájem o zaslání faktury poštou, bude účtován administrativní poplatek 50 Kč.

Podmínky využití služby "SEO monitor"

 1. SEO monitor lze využívat ve verzi "free" zdarma nebo "profi" jako placenou aplikaci. Rozdíl mezi jednotlivými verzemi naleznete na http://www.seonastroje.cz/seo-monitor-popis
 2. Pro využití placené verze si musíte dobít svůj účet kreditem (viz. podmínky využití služby "Peněženka")
 3. Běh "free" verze verze nelze právně nárokovat. Neručíme za to, že bude tato služba zdarma neustále bezproblémově fungovat.
 4. V případě nefunkčnosti "profi" verze můžete nárokovat vrácení kreditu za dobu, kdy tato verze vykazovala problém
 5. Pro využití "free" verze musíte na svou hlavní stránku vložit určitý HTML kód (odkazy na SEOnastroje.cz). Je zakázáno vložit odkazy na nás nečitelným nebo skrytým písmem. Pokud bude tato technika odhalena, můžeme Vám SEO monitor bez náhrady zrušit.

Postup a pravidla pro přidávání stránek do multikatalogu

 1. Pro využití služby multikatalogu musíte mít dobitý účet kreditem nejméně 240 Kč (viz. podmínky služby "peněženka").
 2. Po přihlášení na SEOnastroje.cz kliknete na "Multikatalog (240 Kč/100 katalogů)", kde naleznete výpis Vašich webů vložených do katalogů. Následně kliknete na "Přidat nový odkaz do 100 katalogů".
 3. Vyplníte adresu odkazu ve tvaru www.vasweb.cz, zvolíte vhodnou kategorii, napíšete titulek a popisek webu, zatrhnete "aktivovat" a odešlete. Ihned se Vám odečte 240 Kč a odkaz bude schválen.
 4. Je zakázáno vkládat jakékoliv weby, které porušují zákony ČR (propagují rasismus, prodej zakázaných látek, atp.). Odkazy na tyto weby mohou být bez náhrady vymazány.
 5. Za 240 Kč je odkaz platný 1 rok. Prodloužení na další rok stojí 60 Kč. Prodloužení lze provést opět po přihlášení na SEO nástroje v části "Multikatalog (240 Kč/100 katalogů)" kliknutím na odkaz "Prodloužit" u vybraného katalogu.
 6. Po odeslání odkazu již není možné změnit jeho URL. Je možná pouze změna kategorie, titulku a popisku. Doporučujeme proto URL před odesláním formuláře raději 3x zkontrolovat.
 7. Zaplacený odkaz bude zveřejněn minimálně na 100 katalozích (maximální počet katalogů se může postupně zvedat). Aktuální seznam katalogů, kam jsou odkazy umísťovány naleznete na http://www.seonastroje.cz/seznam-katalogu
 8. Pokud bude některý katalog zrušen a Váš odkaz by se zobrazoval na méně než 100 katalozích, vytvoříme další katalog, kam bude automaticky vložen Váš odkaz. Minimální podmínka 100 katalogů bude tak zachována.

Postup a pravidla pro zadávání stránek k registrací do katalogů

 1. Pro využití služby registrace stránek do katalogů musíte mít dobitý účet kreditem (viz. podmínky služby "peněženka").
 2. Po přihlášení na SEOnastroje.cz kliknete na "Ruční registrace (12 Kč/1 katalog)", kde naleznete výpis dříve registrovaných webů. Pro novou registraci zde kliknete např. na "Přidat žádost o registrace do českých katalogů".
 3. Ve formuláři vyplníte údaje k webu, který si budete přát zaregistrovat. Zároveň si zvolíte i katalogy, do kterých máme web zaregistrovat.
 4. Podle počtu zvolených katalogů se Vám vypočítá i cena, kterou za registraci zaplatíte. Formulář nepůjde odeslat, pokud na svém účtu nebudete mít dostatek kreditů k zadání registrace.
 5. Je možné zvolit si, že máte zájem registrovat web i do katalogů, které přidáme v budoucnu. V tomto případě nemusíte mít na účtu rezervu kreditů.
 6. Postupně budeme katalogy procházet a vkládat do nich Váš web. Částka za registraci se odečte za každé vyplnění a odeslání formuláře. Pokud některý katalog nebude fungovat (nebude možné vyplnit a odeslat zadané údaje, automaticky zrušíme registraci do tohoto katalogu a za tento katalog neplatíte.
 7. Při zahájení i ukončení registrace Vám přijde oznámení e-mailem. Nemůžeme ovlivnit, kdy Vás dané katalogy přidají do svého vyhledávače.
 8. Nefunkční katalogy se snažíme postupně odstraňovat. Pokud byl někdy katalog funkční, my jsme do něj provedli a později přestal být funkčním, přeřadíme tento katalog do nefunkčních. Nové registrace do něj nepůjdou vložit, ale ve Vaší administraci se katalog zobrazí, abyste měli zpětnou kontrolu, kam registrace proběhla.

Postup a pravidla pro zakoupení PR článků

 1. Pro vložení PR článků musíte mít dobitý účet kreditem (viz. podmínky služby "peněženka").
 2. Po přihlášení na reklamniclanky.cz kliknete na "Koupit články / pohyby článků" (zde naleznete také historii dříve objednaných článků)
 3. Pro objednávku článků si vyberete požadované množství zakoupených článků a kliknete na "Zakoupit vybraný počet článků"
 4. Z Vaší peněženky bude automaticky odečten kredit za zakoupené články (výše odečteného kreditu záleží na počtu objednaných článků dle ceníku na http://www.reklamniclanky.cz/pr-kredity)
 5. Zakoupené články můžete využít maximálně 90 dnů od data zakoupení. Nevyužité články propadají.
 6. Jakmile máte články zakoupeny, můžete přejít k jejich vkládání do systému pomocí odkazu "Přidat článek" na http://www.reklamniclanky.cz/pridat-clanek
 7. Na http://www.reklamniclanky.cz/pridat-clanek vyplníte nadpis a text článku. V textu mohou být maximálně 3 odkazy. Pokud jich zadáte více, automaticky zobrazíme pouze první 3.
 8. Na http://www.reklamniclanky.cz/pridat-clanek si také zvolíte, na jakých webech si přejete článek zobrazit. Po odeslání formuláře bude článek automaticky zobrazen na vybraných webech.
 9. Editaci článku je možné provést pouze 7 dnů od vložení. Pozdější úprava není možná.

Veškeré ceny jsou uváděny včetně 21% DPH

Chcete poradit? Pošlete nám dotaz!

Vaše jméno:

Vaše e-mail: *

Text vašeho dotazu: *

* povinné položky


Nová registrace

Zapomenuté heslo

20 důvodů proč se registrovat