Multikatalog - registrace do 100 katalogů na 40 různých IP adresách za 200 Kč

Vlastníme vlastní síť katalogů, kam provádíme registraci jen za 2,4 Kč / vložení do jednoho katalogu! Za 240 Kč Vás ihned vložíme do 100 Katalogů, kde Váš odkaz bude rok umístěn. Další rok je umístění jen za 60 Kč (0,6 Kč / odkaz)!

Jak tak levné odkazy získat?

Stačí se zaregistrovat na SEOnastroje.cz, dobít si kredit (viz. Peněženka) a poté zadat vložení webu do multikatalogu (viz. Multikatalog (240 Kč/100 katalogů)). Automaticky se Vám odečte kredit a Váš odkaz se zobrazí ve 100 katalozích. Můžete si také kdykoliv prohlédnout aktuální seznam katalogů. Konkrétní podmínky pro přidávání odkazů - http://www.seonastroje.cz/rules (část "Postup a pravidla pro přidávání stránek do multikatalogu").

Výhody vložení odkazu do multikatalogu

  • Velmi výhodná cena za přidání odkazu - za přidání odkazu na 1 rok do 1 katalogu zaplatíte jen 2,4 Kč! Celkem 240 Kč za 100 katalogů! Prodloužení odkazu na další rok jen za 0,6 Kč / katalog!
  • Nemusíte čekat na fakturu - ihned po registraci a přihlášení získáte na stránce "Peněženka / pohyby na účtu" platební údaje. Každý klient má vlastní variabilní symbol, podle kterého rychle identifikujeme platby.
  • Kreditní systém - po přijetí platby automaticky vystavíme fakturu a pošleme email, že byl Váš účet navýšen. Dobijeme Váš účet kreditem a kredit si můžete sami utrácet, kdy budete chtít.
  • Automatické schválení odkazu - jakmile máte kredit, přejdete na stránku "Moje odkazy / přidat nový odkaz". Zde máte přehled všech svých odkazů. Kliknutím na "Přidat nový odkaz" vložíte svůj první odkaz.
  • Jistota vložení odkazu - všechny katalogy jsou v našem vlastnictví, máte jistotu, že odkazy jsou opravdu umístěny!
  • SEO faktor - každý katalog je jiný, odkazy jsou různě zobrazeny (podle abecedy, data přidání, kliků, atp.), různě tříděny (sestupně, vzestupně), katalogy mají různé stránkování (po pěti, šesti, sedmi odkazech, atp.) a mnoho dalších odlišností. Každý katalog je tak unikátní!
  • Vkládání podstránek - do našich katalogů můžete vložit i podstránky svého webu.

Nejste ještě zaregistrování? Zaregistrujte se a vložte svůj web do 100 katalogů za výhodnou cenu!

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH

Chcete poradit? Pošlete nám dotaz!

Vaše jméno:

Vaše e-mail: *

Text vašeho dotazu: *

* povinné položky


Nová registrace

Zapomenuté heslo

20 důvodů proč se registrovat