Jak Vám SEO nástroje pomohou?

Vytvořili jsme pro Vás několik nástrojů, které Vám s optimalizací pomohou, ale nemůžete se spoléhat jen na tyto nástroje. Existuje spousta názorů, co se v SEO má dělat, co se nemá dělat, různé poučky, doporučení, atp. Jak se ale ve všech radách orientovat? Zaměřte se na návštěvníka! To, co bude dobré pro návštěvníka, se většinou bude líbit i vyhledávačům. Nesnažte se zbytečně přeoptimalizovat svůj web jen kvůli robotům vyhledávačů. Přesto věříme, že Vám naše nástroje pomohou. Představení SEO nástrojů:

1. SEO monitor

Nejmocnější pomocník. K optimalizaci ve vyhledávačích patří kontrola výsledků. SEO monitor za vás pravidelně zkontroluje:

  • Pozice ve vyhledávačích
  • Změny ranků stránky
  • Počet zaindexovaných stran
  • Výměnné odkazy

SEO monitor pravidelně sbírá všechny údaje a výsledky vám posílá na email. Popis SEO Monitoru.

2. SEO analýza

Nástroj, který zkontroluje základní nedostatky webu, který by mohly být opraveny. Přejít na SEO analýzu.

3. Analýza klíčových slov

Prozkoumejte výskyt klíčových slov na vaší stránce. Nástroj ukáže jejich hustotu,důležitost (proximity), přehledně zobrazí výskyt slov v titulku, nadpisech, atd. Ukáže vám i jejich denní hledanost na internetu. Také je možné nastavit si srovnání 2 webů.

Tak vybavený nástroj k analýze keywords, jako je ten náš, jinde na českém webu nenajdete! Za tím si stojíme. Pokud si však myslíte, že to není pravda, napište nám, pošlete odkaz na lepší nástroj a my toto prohlášení stáhneme. Přejít na analýzu klíčových slov.

4. Pozice ve vyhledávačích

Zjistěte, na jaké pozici se váš web umístí po zadání určitých klíčových slov. Výhodou je, že nástroj vám ukáže konkrétní číselnou hodnotu. Nemusíte tak slova zadávat do vyhledávače a pak pátrat, kde v záplavě výsledků je váš web. Najednou se dozvíte výsledky pro Seznam, Google (českou ,slovenskou i anglickou verzi), Jyxo a Morfeo. Přejít na hledání pozic ve vyhledávačích.

5. Kontrola zpětných odkazů

Měníte odkazy? Chcete si bleskurychle ověřit, jestli někdo náhodou odkaz neodstranil? Stačí málo. Naráz zadáte do formuláře adresy všech webů, u nichž chcete přítomnost odkazu zkontrolovat. Po odeslání vám nástroj pro každý web zvlášť řekne, jestli odkaz existuje (anebo ne) a přidá informaci o S-ranku a PageRanku všech vypsaných stránek. Zkontrolujte zpětné odkazy.

6. Validace HTML a CSS

Validita webu, tj. jeho soulad s webovými standardy, není podmínkou pro vysoké umístění ve vyhledávačích, ale dobrým předpokladem určitě ano. Díky nástroji určenému k testování validity kódu stránek snadno zjistíte, jestli váš kodér náhodou není budižkničemu. Můžete se dozvědět počet chyb nejen v HTML, ale i v CSS. Ověření validity stránek.

7. Kontrola ranků a počtu indexovaných stránek

ástroj zjišťuje PageRank, S-Rank, JyxoRank. Zároveň vám pro každý vyhledávač (a také pro Yahoo a Morfeo) vypíše, kolik stránek vašeho webu je v jeho indexu. Nádavkem se dozvíte, kolik zpětných odkazů pro váš web registruje Google a Yahoo. Třešničkou je vypsání AlexaRanku. Zkontrolujte ranky stránek.

8. Hledanost slov a frází

Pokud rozmýšlíte na která slova optimalizovat, pravý poklad pro vás bude představovat statistika o denní a týdenní vyhledávanosti jednotlivých slov nebo frází. Nástroj vám prozradí tyto informace jak pro přesnou, tak pro rozšířenou shodu. Data čerpáme ze Seznamu. Přejít na hledanost slov a frází.

9. Zpětné odkazy, které vedou na váš web

Bez zpětných odkazů je každý web odsouzen k neúspěchu. Jak je na tom ten váš? Nechte si vypsat přehled domén, z nichž vedou odkazy na vaše stránky. Rovnou také uvidíte, jaké hodnoty ranků tyto domény mají. Přehled domén je vytažen z dat od Yahoo. Zkontrolujte počet vedoucích odkazů na váš web.

Chcete poradit? Pošlete nám dotaz!

Vaše jméno:

Vaše e-mail: *

Text vašeho dotazu: *

* povinné položky


Nová registrace

Zapomenuté heslo

20 důvodů proč se registrovat